Oznanila 4. 12. 2022 – 11. 12. 2022 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. V Adventni čas spada tudi obisk Miklavža. Vsi prijavljeni otroci z starši in otroški pevski zbor se zberemo v cerkvi Sv. Miklavža ob 16h. Nato bodo otroci prepevali in z petjem priklicali Miklavža. Ob 16.30h bo srečanje z Miklavžem in razdelitev Miklavževih paketkov. Letos nam je za vse poskrbelo OGNJIŠČE in pridne mamice so vse  spravile v vrečke. Iskrena hvala. Nekateri otroci so ostali zunaj, ker so starši prepozno prijavili. Pošta je bila izredno ažurna in je vse pravočasno dostavila. Zaradi vikenda pa nismo mogli še naročati. Po srečanju z Miklavžem se starejši zadržite pri kuhančku pred cerkvijo. Ta teden obhajamo tudi praznik BREZMADEŽNE in sveti maši bosta ob 8h in 17h. Vabljeni. Reden verouk je za vse skupine.

Vaš Milan žpk.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Ta teden vas tudi vabim v četrtek, ko obhajamo praznik Brezmadežno spočetje Device Marije in ta praznik nas uvaja v skrivnost učlovečenja božjega sina, kajti  v Brezmadežni si je druga božja oseba našla varno bivališče, da se je lahko naselila med nami. Zato je ta praznik še prav posebej adventni praznik, ki nas uvaja v skrivnost odrešenja. Upam, da bo cesta prevozna, da bom lahko opravil svete maše. Vi pa se tudi potrudite in radi pridite. V torek nas sveti Miklavž vabi k dobrodelnosti. Tudi z moje strani boste prejeli skromen dar od srca.

Milan žpk