Oznanila 4. 10. 2020 – 11. 10. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Pazimo na umivanje rok, razkuževanje in nošenje mask v zaprtem  prostoru. Epidemiološka slika se trenutno močno pospabšuje. Vsak sam je odgovoren za svoje zdravje in zdravje drugih. V sredo imamo dekanijski duhovniki na Dobrni svoje mesečno srečanje. Srečanje bomo začeli s sveto mašo in počastili rožnovensko Mater božjo. Lepo vas spoštovani župljani vabim, da se nam pridružite. Srečanje bomo nadaljevali  v župnišču in ga zaključili s kosilom. Verouk teče po ustaljenem urniku le z devetošolci nikar ne pridemo skupaj. Le potrudite se in pridite ob petkih na srečanje. V petek sem vas čakal in nič dočakal. Tudi nekateri pripravniki na sveto birmo se izmikajo srečanjem. Opazarjam njihove  starše in te birmance, da spomladi ne bo zopet kaj narobe, ko bo treba iti k sveti birmi pa ne bodo izpolnjeni pogoji. Nikogar ne vlečem za lase k verouku in k sveti maši. Obnašajmo se zrelo in odgovorno.  Danes se vam iskreno zahvaljujem za prvonedeljsko darovanje spoštovani farani in gostje.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk