Oznanila 31. 8. 2014 – 7. 9. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Z jutrijšnim dnem se začenja novo šolsko in tudi veroučno leto. Z veroučno šolo bomo začeli v ponedeljek 15. septembra. Gotovo se bodo šolski urniki v tem času še usklajevali, tako, da bom o tem več sporočil prihodnjo nedeljo. Starši, ki imate otroke za vpis v prvi razred veroučne šole prinesite s seboj krstni list otroka, če ni bil krščen v naši župniji. Učbeniki za vse razrede so isti kot lansko leto. Če si bodo učbenike učenci in učenke lahko sposodili od sošolcev in sošolk potem bodo v župnišču prejeli samo delovni zvezek. Prvi in drugi razred imata samo delovni zvezek, ki jih bodo dobili v župnišču. Cene knjig in učbenikov si oglejte na oglasni deski. Tudi letos iskreno prosim za kakšen prostovoljni prispevek za ogrevanje, ki ga lahko prispevate ob nakupu učbenikov. Za vsak dar bom iskreno hvaležen. Na prvi petek obiskujem bolne in ostarele. V nedeljo, ko je prva nedelja vas iskreno naprošam za prvonedeljsko nabirko. Zadnjo soboto v septembru še bomo kot župnija romali na Brezje. Rezervirajte si ta dan vsi, ki še želite k Materi božji na Brezje. Danes naročniki prejmete družino in Ognjišče.

Želim vam lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan žpk