Oznanila 31. 5. 2015 – 7. 6. 2015 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Veselimo se letošnjih birmank in birmancev in smo hvaležni našemu škofu Ordinariju za podeljeni sv. zakrament. Iskreno ga pozdravljamo v naši sredini. Zaključili smo šmarnična srečanja z Marijo. Obenem zaključujemo z veroukom za to šolsko leto. Spričevala bomo razdelili v nedeljo 14.junija. V četrtek praznujemo slovesen in zapovedan praznik SV.REŠNJEGA TELESA IN KRVI. Lepo vabljeni k sv. maši še zlasti zvečer, ko bomo izpostavili Sv. rešnje telo, zapeli Evangelij, molili pripadajoče molitve in bomo prejeli blagoslov z Najsvetejšim. Lepo prosim za dejavno sodelovanje pri sv. maši, še zlasti z ljudskim petjem. V petek obiskujem bolne in ostarele. Prihodnja nedelja je prva v mesecu juniju, zato se vam iskreno priporočim za nedeljsko nabirko. Cerkveno blagajno sem do dobra izpraznil, saj imamo sedaj strokovno opravljeno delo v obeh kopalnicah in sanitarijah v župnišču. Iskrena hvala g.Gorazdu Pihler za mojstersko izvedena dela in g.Tonetu Kotnik za pleskarska dela. Do žegnanja do Marijinega Vnebovzetja bomo obnovili še notranjost kapelice in Marijin kip. Prosim starše birmancev, da pridejo v torek zvečer ob 18h v veroučno učilnico, da prejmejo slike in DVD-je spomin na sv. birmo. Pridite vsi in zanesljivo.

Želim vam vsem lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan žpk