Oznanila 31. 10. 2021 – 7. 11. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Jutri je Praznik Vseh Svetnikov in dan spomina na mrtve. Lepo vabljeni k svetim mašam in k molitvi za naše rajne. Če ne bo deževalo, bom blagoslavljal grobove kot običajno, če bo deževalo bomo opravili molitve pri križu in bom od križa blagoslovil grobove na vse strani. Kot vsako leto na ta dan molimo rožni venec ob 17h v cerkvi in litanije vseh svetnikov. Pridružite se v večjem številu. V pon. in tor. bo jutranja sveta maša ob 8h. Na prvi petek obiskujem bolne in ostarele na domu. Ta teden veroučenci nimajo verouka. Prihodnja nedelja je ZAHVALNA in prva v mesecu novembru. Zaželjena je okrasitev z letošnjimi pridelki, seveda simbolično. Jutri in na zahvalno nedeljo se vam iskreno priporočim za darove za lažje poslovanje.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Jutri je slovesen praznik Vseh svetnikov in dan spomina na vse rajne. Lepo vabljeni k sveti maši in k molitvi za naše drage rajne. Tudi v torek bo tukaj sveta maša in v soboto. V nedeljo ja ZAHVALNA nedelja in prva v mesecu novembru. Cerkev simbolično okrasite z letošnjimi pridelki. Jutri in v nedeljo se  vam iskreno priporočim za darove za lažje poslovanje župnije. Pokojni mami Micki ste darovali 23 svetih maš in 140€  na mesto cvetja. 15 svetih maš se bo darovalo za pokoj duše rajne mame Micke, sedem jih hčeri darujeta za potrebe župnije. Iskrena hvala tudi za darovanje med mašo. Te darove mi bo G. Stanko še izročil. Kmalu bo potrebno začeti z ogrevanjem. Nekaj kurilnega olja še moramo nabaviti, da bo zadostovalo za to zimo. Priporočim vam Družinske pratike in Marijanski koledar za leto 2022.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk