Oznanila 31. 1. 2021 – 7. 2. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k svetim mašam. V torek je Gospodovo darovanje v templju. Pri obeh svetih mašah boste lahko dobili sveče, ki jih bom nato blagoslovil in ob prižganih svečah bomo izpovedali krstne obljube, kakor to storimo pri  vsakem krstu in so jih pri našem krstu izpovedali starši in botri. V sredo je god Sv. Blaža škofa in mučenca. Letos bomo prejeli skupni blagoslov od oltarja. V petek je prvi petek, zato bom obiskal bolne in ostarele. Prihodnja nedelja je prva v mesecu februarju, zato vam iskreno priporočim prvonedeljsko darovanje za lažje poslovanje župnije. Še sprejemamo naročnino za Ognjišče in Družino ter Mohorjeve knjige.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Nadaljujemo z oznanjenimi svetimi mašami, ki ste jih naročili v oktobru, novembru in decembru. Radi prihajajte k svetim mašam, če ste zdravi. V torek je Gospodovo darovanje v templju. Tukaj bo  sveta maša dopoldne ob l0h. Imel bom na voljo tudi nekaj sveč, ki jih boste lahko dobili. Ob blagoslovljenih svečah bomo izpovedali vero in obnovili krstne obljube, kakor to storimo pri vsakem krstu. Nabavil sem tudi nekaj litrov tekočega voska za sveči na oltarju.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk