Oznanila 30. 8. 2020 – 6. 9. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Pazimo na umivanje rok, razkuževanje in nošenje mask v zaprtem  prostoru. Upajmo, da se epidemiološka slika ne bo poslabšala. Vsak sam je odgovoren za svoje zdravje. Ko bodo v šoli usklajeni urniki, potem bom tudi jaz sporočil urnik verouka. Prvi in drugi razred bosta imela tako verouk v popoldanskem času, le dneve v tednu bo potrebno določiti. Sam bom tudi letos poučeval vse ostale razrede. Upam, da bo šola imela razumevanje. Povdarek bo na pripravi na prvo sveto obhajilo in na sveto birmo. Glede učbenikov bodo manjše spremembe. Bom pravočasno sporočil. Ob nedeljah bo sveta maša zvečer namenjena šolski mladini in staršem. Bo kot dopolnilo k veroučnim srečanjem. V petek obiskujem bolne in ostarele, ker je prvi petek. Razvozil sem skromna priznanja botrom in botram po župniji. Še enkrat se vsem iskreno zahvaljujem.

Naj vas vse spremlja božji blagoslov in bodimo zdravi.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo pozdravljeni. Pazimo na lastno varnost in varnost drugih. Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Ognjišče za september čaka na naročnike.

Milan žpk.