Oznanila 30. 6. 2019 – 7. 7. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam. V sredo imamo duhovniki celjske škofije srečanje z NUNCIJEM pri Sv. Jožefu v Celju. V petek obiskujem bolne in ostarele, ker je prvi petek. V nedeljo se vam iskreno priporočim za prvonedeljsko nabirko. Ognjišče za mesec julij je na voljo naročnikom.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

V soboto bo večerna sveta maša ob 18h. Po maši bomo imeli sestanek za ŽPS, KLJUČARJE IN GOSPODARSKI SVET. Pred nami je LEPA nedelja – JOŠTOVA in ZLATA MAŠA G. KRNCA vašega dolgoletnaga dušnega pastirja. O pripravi na lepo nedeljo in pripravi na zlato mašo se moramo o vsem pogovoriti in da vsak prevzame odgovornost za ti lepi slovesnosti. Več kot nas bo sodelovalo bolje bo. Zato v soboto si res vzemite čas in se srečanja udeležite. Tudi Ognjišče za mesec julij je na voljo naročnikom.

Naj vas spremlja blagoslov.

Milan žpk