Oznanila 30. 10. 2022 – 6. 11. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašm. V torek obhajamo  praznik Vseh svetnikov. Slovesni sveti maši bosta ob 8h in 14h in ob 15h blagoslov grobov, ob 16h kratka molitvena ura  za naše rajne v župnijski cerkvi. Namesto ene sveče in ene rože darujte pri sveti maši za potrebe župnije. Na vernih duš dan v sredo bosta sveti maši prav tako ob 8h in 17h. V petek obiskujem bolne in ostarele. Prihodnja nedelja je ZAHVALNA. Cerkev okrasite simbolično z sadovi naše zemlje. Tudi za prvonedeljsko nabirko se vam priporočim. Učenci in učenke imajo prvonovemberske počitnice. Ta teden več mislimo na naše rajne in zanje molimo.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Veselimo se, ker imamo v svoji sredini našega ordinarija Maksimilijana. Kar nekaj časa smo čakali na ta obisk. Hvala, ker ste nas obiskali in da vidite, kje ta župnija sploh je. Po maši se boste srečali še z novimi člani in članicami ŽPS in ključarji. Imeli bomo tudi skromno kosilo in nazdravili bomo našemu škofu, ki je ta mesec godoval in moji 40. letnici mašniškega poslanstva. Pred sedmimi leti sem našel župnijo v težkem stanju, stvari pa se iz leta v leto izboljšujejo. Če me ljudje ne bi podpirali in sodelovali in tudi ob dejavni pomoči vseh treh občin in njihovih cenjenih županov, bi težko sami zmogli. Imajo posluh in razumevanje za našo župnijo. Naj tako ostane še naprej.

Milan žpk