Oznanila 3. 9. 2023 – 10. 9. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Začelo se je novo šolsko leto. Ta teden se bodo urniki v šoli  še  usklajevali. Zato bom urnik verouka objavil prihodnjo nedeljo. Prosim tudi letos gospo Herto in gospo Verico za dejavno sodelovanje pri veroučni vzgoji, ker sam vsega ne zmorem. Sčasoma bomo še koga naprosili za to dejavnost, saj ko mene ne bo več na Dobrni bo morala župnija v celoti poskrbeti za krščansko vzgojo otrok, saj duhovniki ne bodo mogli poučevati še verouka. To bo resen problem za naše župnije in tudi izziv. Učbenikov ne bomo spreminjali, le birmanci bodo imeli učbenik PRIDI SV. DUH in pripravo na sveto birmo, ki jo bomo obhajali ža v maju prihodnje leto. Iskrena zahvala za prvonedeljsko praznovanje. Kdaj bomo začeli z obnovo strehe na župnišču, nam bodo sporočili.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden se bomo zopet zbrali dvakrat pri sveti maši. Lepo vabljeni. Šolarjem želim srečno pot v šolo z željo, da bi napredovali v starosti, milosti in modrosti. Starši podpirajte jih z molitvijo in lepim zgledom in vabite jih k sveti maši.

Milan žpk