Oznanila 3. 2. 2019 – 10. 2. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. Danes je god sv. Blaža škofa in mučenca. Po maši bomo prejeli skupinski blagoslov v čast temu svetniku in bomo Boga prosili, naj nam podeli trdnega telesnega in duševnega zdravje, saj je namreč Bog vir vseh milosti in tudi vir zdravja in vsega dobrega. Svetniki so samo naši  priprošnjiki in je prav, da se jim radi priporočamo. Danes je tudi prva nedelja, zato se vam za vsak dar iskreno zahvaljujem. Šolska mladina ima reden verouk. Prosim obnovite naročnino za verski tisk. Uredništvo tednika Družina vabi nove naročnike. Nekaj številk prejmete zastonj, da se seznanite o čem pišejo, potem pa boste videli ali boste ostali naročniki ali ne. Ni obvezujoče. Prejmete tudi recepte z bogato kulinariko. Naročilnica in knjižica vas čakata od Oznanil levo. Nekaj izvodov Ognjišča za februar je še na voljo. Vzemite.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Danes prejmete skupinski blagoslov v čast sv. Blažu in mučencu. Ob tem bomo Boga prosili, naj nam podeli trdnega duševnega in telesnega zdravja, kajti Bog je vir vseh milosti in vsega dobrega, svetniki so samo naši priprošnjiki in je prav, če se jim priporočamo. Letos se pripravljamo tudi na Zlato mašo našega bivšega župnika Krnc Antona. Njegovi sobratje pripravljajo knjižico z duhovnim življenje pisom. Knjižica bo stala okoli 10€. Zaenkrat sem jih naročil 50, če pa boste pokazali večje zanimanje jih bom še naročil. Zbiram prednaročila. Plačali boste ob prejemu knjižice. Gre za to, da vejo natisniti dovolj izvodov. Na Prešernov praznik bo sv. maša ob 10h dopoldne. Lepo vabljeni. Nekaj izvodov Ognjišča za Februar je še na voljo. Vzemite in obnovite naročnino.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk