Oznanila 3. 12. 2017 – 10. 12. 2017 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam ob  delavnikih. Obhajamo takoimenovane svitance ali zorne sv. maše. V petek obhajamo slovesen praznik Brezmadežno spočetje Device Marije pravi adventni praznik.  Lepo vabljeni k sv.mašam. Reden verouk je za vse skupine. V četrtek nisem mogel imeti verouka, zaradi  pogreba na Kozjaku. Pri obilici snega, bo potrebno bolj temeljito čistiti ceste na Kozjak in jih tudi posipati, sicer bom težko opravljal sv. mašo na Kozjaku. Sedaj se moram voziti na Velenje na okrog in to mi vzame kar veliko časa. Če bom kdaj zamujal iz Kozjaka, se ne čudite. Trudil se bom, da bo vse potekalo pravočasno. V torek na predvečer praznika Sv. Miklavža bo srečanje z Dobrotnikom ob 16.45h v cerkvi Sv. Miklavža in obdarovanje. Jutri do 15h je še čas za prijavo otrok. Danes vas iskreno vabim ob 16h na predstavitev veseloigre v Slomškovo dvorano. Napolnimo dvorano do zadnjega sedeža. Želim vam veliko smeha in zabave. Družino si vzemite naročniki. Lahko dobite družinsko pratiko. Iskrena hvala za današnjo  prvonedeljsko nabirko.

Želim vam lep adventni čas.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sv. mašam. Upam, da nam bo ta teden vreme bolj naklonjeno. V nedeljo sem se pripeljal do Pepejakovih, naprej pa cesta ni bila prehodna, zato sem se vrnil mazaj na Dobrno. Pri obilici snega, bo potrebno bolj temeljito čistiti ceste na Kozjak, sicer boste še večkrat brez svete maše. Ceste morajo biti tudi posipane. Sedaj se moram voziti na Velenje na okrog, kar mi vzame več časa. Če bom kdaj zamujal se ne čudite. Trudil se bom, da bo vse potekalo pravočasno. V petek je slovesen praznik Brezmadežno spočetje Device Marije. Ta teden sem oznanil kar tri sv. maše, ker upam, da bo cesta prevozna. V soboto po sv. maši bo miklavževanje. Lahko še prijavite otroke gospe Jelki Rek. Naročniki si lahko vzamete Ognjišče. Tudi Marijanski koledar in družinska pratika sta na voljo.

Želim vam lep adventni čas in pripravo na božične praznike.

Milan žpk