Oznanila 29. 6. 2014 – 6. 7. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

V tem tednu lepo vabljeni k sv. mašam, še zlasti na prvi četrtek, petek in soboto. Prihodnja nedelja je že prva v mesecu juliju, ko se koledarsko leto že preveša v drugo polovico.V nedeljo vas spoštovani župljani lepo prosim za prvonedeljsko nabirko za tekoče poslovanje župnije in da bomo lahko še nabavljali kurilno olje za novo grelno sezono. Trudim se, da skrbno upravljam z vašim denarjem. Vsi računi so vedno na upogled. V soboto vabim vse pevke in pevce s partnerji na piknik. V petek obiskujem bolne in ostarele. Zbiramo prijave za romanje na Sveto Goro pri Gorici. Cena prevoza tja in nazaj znaša 10€. Ministrantom in tistim najbolj zvestim šmarničarjem in deklicam pevskega zbora krijem stroške jaz osebno. Čimprej se prijavite. Denar bomo pobrali kar na avtobusu. Odhod avtobusa iz parkirišča bo ob 6h zjutraj. Vračamo se nazaj v večernih urah. Danes verskega tednika Družine ni. Posvečenje novomašnikov celjske škofije bo danes ob 15h v gornjegrajski katedrali.

Želim vam lepo nedeljo in blagoslovljen teden.

Vaš Milan, žpk