Oznanila 29. 10. 2017 – 5. 11. 2017 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

V sredo obhajamo praznik Vseh Svetnikov. Sveti maši bosta ob 7h in 14h. Ob 15h bo blagoslov grobov in molitve pri pokopališkem križu. Ob 16h bo kratka molitvena ura v župnijski cerkvi za naše rajne. Pridružite se v čim večjem številu. Župnijska Karitas ima na voljo sveče. Cena sveče je 1,50€. Polovica od vrednosti sveče je namenjena za dobrodelne namene. Sveče vam toplo priporočam. Tudi pri obeh sv. mašah naprošam za darove za tekoče poslovanje župnije. V četrtek je spomin vseh vernih rajnih. Tukaj bosta dve sveti maši in ena na Kozjaku. V petek obiskujem bolne in ostarele. Prihodnja nedelja ja zahvalna. Cerkev primerno okrasimo z darovi, ki nam jih je tudi letos podarila narava. Ker pa je tudi prva nedelja, se iskreno priporočim za darove, ki jih prinesete k oltarju .Za vsak dar iskrena hvala. Veroukarji ta teden nimajo verouka. Družina in Ognjišče čakata na naročnike.

Želim vam lepe praznične dneve in radi mislimo na naše rajne in zanje molimo.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

V sredo obhajamo praznik Vseh Svetnikov. Ob 11h bo slovesna sveta maša in blagoslov grobov naših rajnih in molitve pri pokopališkem križu. Prav tako se bomo našim rajnim oddolžili tudi v četrtek, ko je spomin vseh vernih rajnih. Vabljeni k sv.mašam v čimvečjem številu in obenem darujte za fasado župnijske cerkve; mogoče damo na grobove manj sveč in cvetja in tudi te darove namenimo za fasado. Občina Mislinja se je že odzvala, upam, da se bosta odzvali tudi občini Velenje in Dobrna. Prihodnja nedelja ja Zahvalna, zato tudi cerkev okrasite z darovi, ki nam jih je podarila narava. Ognjišče za november čaka na naročnike.

Želim vam lepe praznične dneve in več mislimo na naše drage rajne.

Milan žpk