Oznanila 28. 9. 2014 – 5. 10. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

V sredo se začenja oktober in s tem tudi rožnovenska pobožnost. Vsak dan bomo radi vzeli v roke sv. rožni venec in molili kakšno desetko. Po sv. maši v cerkvi bomo molili litanije Matere božje in se bomo priporočili Sv. Jožefu za srečno zadnjo uro in milostno sodbo božjo. Vzemimo si čas za molitev in za svete maše. Tudi prvi četrtek, prvi petek in prva sobota nas vabijo k poglobljeni molitvi. Molitev ima res moč, če molimo občestveno. Ker je danes Slomškova nedelja, bo slovesnost njemu v čast danes popoldne v Brestanici ob 15h. V zdraviliškem domu na Dobrni pa ob 18h koncert vokalne skupine Fortuna. Prihodnja nedelja je posvečena rožnovenski Materi božji, zato bo slovesno tudi v Črešnjicah ob 9h dopoldne. Sam pa vam prihodnjo nedeljo iskreno priporočim prvonedeljsko nabirko za lažje poslovanje župnije. Šolska mladina ima reden verouk.

Želim vam lep in blagoslovljen teden.

Vaš Milan, žpk