Oznanila 28. 8. 2013 – 1. 9. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Čas dopustov in počitnic se izteka. Oddahnili smo si in si nabrali novih telesnih in duhovnih moči za novo šolsko leto, ki je pred nami. Šolski mladini se bomo posvetili z  vso ljubeznijo in ji pomagali rasti k samostojnemu in zrelemu življenju. Z gospo Herto se bova trudila, da bodo mladi zoreli tudi v krščanski vzgoji. Sam se bom še posebno trudil, da bom prvoobhajance in birmance lepo pripravil na prejem svetega zakramenta. Z gospo Herto pa seveda računava na vašo pomoč dragi starši in tudi na razumevanje naših učiteljev in ravnateljstva, da bomo lepo uskladili urnike v dobrobit naših učencev in učenk, saj je verouk najbolj obiskana izvenšolska dejavnost naših šolarjev. Zato sprejmimo to kot dejstvo in si res pomagajmo med seboj in si ne nagajajmo, sicer bomo zaradi nesloge vsi trpeli neuspeh in še večji razvrat mladine. Veselimo se vseh prvošolčkov in vabimo starše naj jih čimprej vpišejo v veroučno šolo, če želijo jih tudi krščansko vzgajati. V nedeljo boste dobili vse nadaljne informacije. V četrtek vabljeni k molitveni uri. Družina čaka na naročnike. V nedeljo trkam na dobroto vaših src za prvonedeljsko nabirko. Ta teden bomo zopet nabavili kurilno olje. Cisterna se počasi polni. Kmalu bomo imeli tudi obrok za nove orgle.

Dobri Bog naj bogato poplača vašo dobroto.

Vaš Milan, župnik