Oznanila 28. 7. 2013 – 4. 8. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam in še zlasti na prvi četrtek, petek in soboto. V petek obiskujem bolne in ostarele. Omogočite starejšim prejem sv. zakramentov, da ne bodo odhajali v večnost nepripravljeni. Svojci nosite veliko odgovornost. Jaz sem vedno pripravljen priti, vendar ničesar ne vsiljujem. Na vas je ali me povabite k bolnemu človeku ali k zelo staremu, ker ne vemo ne ure in ne dneva, ko bo potrebno prestopiti prag zemeljskega in se soočiti še z drugo resničnostjo. V nedeljo vas iskreno naprošam za prvonedeljsko nabirko, da bomo lažje poravnali drugi obrok za orgle in plačali položnice. Tudi iskrena hvala za darove, ki jih namenite ob pogrebih. Župljani Lokovine pospešeno pripravljajo novo kapelo za blagoslov. Sveta maša in blagoslov kapele bo v soboto 7. septembra ob 15h. Kaj več bom sporočil pri naslednjih oznanilih.

Naj vas v teh vročih dnevih spremlja božji blagoslov in si tudi malo odpočijte. V

aš Milan, župnik