Oznanila 28. 6. 2020 – 5. 7. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Razmere so se zopet spremenile. Zopet so obvezne maske v zaprtih prostorih in razkuževanje rok. Kako dolgo bo ta ukrep v veljavi, ne vemo. Bodimo disciplinirani in upoštevajmo navodila. Maske si morate sami zagotoviti, razkužila imamo dovolj na zalogi. V petek je prvi petek, zato obiskujem bolne in ostarele po župniji. V nedeljo začnemo z devetdnevnico v čast SVETEMU DUHU ko pripravo na sveto birmo naših osmošolcev. Devetdnevnica bo vsak dan  združena z večerno sveto mašo vključno z nedeljo. Starši, birmanci in botri, če ste tukaj iz župnije, bodite dosledni in vestno prihajajte brez posebnih izgovorov, kajti izgovor je najlažji. Jutri bodo posvečeni slovenski novomašniki. Iskrena hvala Bogu vsaj za teh sedem. Nekaj novomašnih številk Družine je na voljo, lahko jih dobite.

Naj vas vse spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo pozdravljeni.Razmere so se zopet zaostrile.Zopet moramo uporabljati maske v zaprtih prostorih in si razkuževati roke.Maske si morate sami zagotoviti, medtem ko razkužila imam dovolj na zalogi.Bodimo dosledni in vestni do ukinitve ukrepa.Ognjišče za julij je na  voljo.Vzemite si naročniki številke za nazaj, da ne bodo tukaj ostajale.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk