Oznanila 28. 2. 2021 – 7. 3. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Vedno znova vas vabim k svetim mašam in k molitvi križevega pota. Lepo je, če se kot občestvo zbiramo k molitvi, s tem čutimo medsebojno povezanost. Tudi v petek vabim birmance in birmanke h križevemu potu, k maši in kratki katehezi kot pripravo na sveto  birmo. Vzemite povabilo resno in radi vsi prihajajte, saj ste zdravi. Ob nedeljah pa imam pripravo za prvo sveto obhajilo za dečke in deklice tretjega razreda. Starši spremljajte svoje otroke. Veliko priprave lahko opravimo v postnem času in izkoristimo ta čas milosti. Če bodo razmere ugodne pa bomo imeli verouk v veroučni učilnici. V petek obiskujem bolne in ostarele. Tudi Ognjišče čaka na naročnike za marec.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Doma si vzemimo čas za molitev in naredimo tudi kakšno dobro delo. Naj bo postni čas za nas koristen in tudi zdravilen. Zahvaljujem se g. Stankotu in g. Dragotu, za skrbno pospravljanje lesa iz gozda, da ga bomo lahko prodali in zbrali denar za kurilno olje za ogrevanje.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk