Oznanila 28. 11. 2021 – 5. 12. 2021 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Z današnjo prvo adventno nedeljo začenjamo novo cerkveno leto. Evangeljski odlomki bodo večinoma vzeti iz Lukovega Evangelija. Pripravljamo  se na srečanje z Jezusom v sveti božični noči. Naj ne bo samo spomin iz pred dva tisoč let, ampak živo dogajanje, ko Bog stopa v naše življenje in je naš sopotnik v vseh življenjskih okoliščinah. Naj bo adventni čas res priložnost, da odložimo dela teme in si nadenemo orožje svetlobe, kajti Bog je Luč in nebene teme ni v Njem. V petek obiskujem bolne in ostarele. Ta teden je reden verouk za vse skupine. Danes lahko dobite adventna znamenja pred svetimi mašami. Fantom iz Zavrha se iskreno zahvaljujem, ker se naredili venec za na trg pred Občinsko stavbo. Gospod Srečko je danes na voljo za sveto spoved. Prišel bo tudi na četrto adventno nedeljo. Ostanimo zdravi in skrbimo tudi za druge, da bodo zdravi.

Vaš Milan žpk