Oznanila 27. 9. 2020 – 4. 10. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Pazimo na umivanje rok, razkuževanje in nošenje mask v zaprtem  prostoru. Upajmo, da se epidemiološka slika ne bo preveč poslabšala. Vsak sam je odgovoren za svoje zdravje in zdravje drugih. Verouk poteka po ustaljenem redu. Lepo vabljeni šolarji in starši k sveti maši ob nedeljah zvečer. Zakaj ne koristite te možnosti. Sveta maša je nujno dopolnilo k veroučnim srečanjem. Naredite starši nekaj za svojo duhovno rast in dajte otrokom lep zgled. Zakaj skrivate svojo vero in se je celo sramujete. Če ste že vi tako mrtvi kristjani, kakšni bodo šele vaši otroci? V petek je prvi petek, zato obiskujem pred in po verouku bolne in ostarele. V nedeljo je prva nedelja, zato lepo prosim za prvonedeljsko darovanje. Iskrena hvala. Ognjišče za oktober čaka na naročnike.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo pozdravljeni. Pazimo na lastno varnost in varnost drugih. Šola na Kozjaku je povovno odprta. Prisrčna slovesnost je bila v torek. Mladi iz Zavoda so pripravili lep program. Šolo sem tudi blagoslovil. Hvala odgovornim za povabilo. V nedeljo je prva nedelja, zato prosim za kakšen dar za lažje poslovanje župnije. Ognjišče za mesec oktober čaka na naročnike.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk