Oznanila 27. 3. 2022 – 3. 4. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim  svetim mašam in k molitvi križevega pota ob petkih in nedeljah. Reden verouk je za vse skupine. V petek lepo vabljeni h križevemu potu starši letošnjega prvega in drugega razreda in tudi veroukarji iz obeh razredov. Rad bi vas od bližje spoznal, ker ta dva razreda poučuje gospa Verica. Rad bi vam tudi spregovoril o Sinodi in o sinodalnem dogajanju. Epidemija nas je čisto oddaljila, Sinoda nas želi bolj med seboj povezati. Prosim vas, zanesljivo se srečanja udeležite. Ker je prvi petek tako blizu Velike noči, bom ta petek vse bolne, starejše in druge ostarele  obiskal in jim prinesel sveto obhajilo, da bodo za Veliko noč duhovno oskrbljeni.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Bližamo se prazniku Velike noči. Če imate doma bolne, starejše, vas prosim sporočite mi do prihodnje  nedelje, da jih pridem obiskat in jim prinesem sveto obhajilo, da bodo za veliko noč duhovno oskrbljeni. Rad bi se srečal z njimi.

Ostanimo zdravi in me seboj povezani.

Milam župnik.