Oznanila 27. 1. 2019 – 3. 2. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. V soboto praznujemo Jezusovo darovanje v templju ali Svečnica. Sveti maši bosta po nedeljskem razporedu in pri obeh sv. mašah blagoslov sveč. Lahko jih boste prejeli pri gospe Ireni. Pri sveti maši bomo obnovili krstne obljube in izpovedali vero ob prižganih svečah. Vabljeni k sveti maši v čimvečjem številu. Kar boste darovali pri svetih mašah na ta dan bo uporabljeno za svetilno olje, ki ga uporabljamo za sveče na oltarjih. Iskrena hvala. V nedeljo je prva nedelja in god sv. Blaža škofa in mučenca. Njemu v čast in priprošnjo za zdravje bo po maši sledil skupen blagoslov in prošnja naj nas dobri Bog na prošnjo tega svetnika obvaruje  bolezni v grlu in drugega zla. Je tudi prva nedelja, zato vam iskreno priporočim  prvonedeljsko nabirko. Tudi do domače škofije imamo male obveznosti in jih moramo poravnati. Reden verouk je za vse skupine; šolarji ne pozabite. V petek obiskujem bolne in ostarele. Zaključil sem s terapijami v zdravilišču. Iskreno se zahvaljujem medicinskemu osebju za skrb in pozornost in predvsem za prijaznost do nas pacientov. Lepo prosim, da vsi, ki se še boste naročili na versko literaturo, da obnovite naročnino do svečnice. Ostanite zvesti naročniki. Družina vam ponuja posebno priložnost.

Naj vas vse spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

V soboto praznujemo Jezusovo darovanje v templju ali Svečnica. Sveta maša bo kot ob nedeljah in blagoslov sveč. Lahko jih boste dobili pred sveto mašo. Cena je 2€. Sveče bomo blagoslovili in ob prižganih svečah bomo obnovili krstne obljube in izpovedali vero. Vabljeni k sveti maši v čimvečjem številu. Kar boste darovali pri sv. maši bo namenjeno za svetilno olje, ki ga uporabljamo za sveči na oltarju. Iskrena hvala. V nedeljo je prva nedelja in god Sv. Blaža škofa in mučenca. Njemu v čast in priprošnjo za zdravje bo po sv. maši sledil skupen blagoslov in prošnja naj nas Bog na prošnjo tega svetnika obvaruje bolezni v grlu in drugega zla. Prosim, da do svečnice poravnate naročnino za Ognjišče, da lahko denar odpošljem in boste naročnino imeli urejeno. Ostanite zvesti naročniki.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk