Oznanila 26. 7. 2015 – 2. 8. 2015 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Ta teden je v svetniškem koledarju kar nekaj pomembnih imen. Lepo vabljeni k sv. mašam. Prihodnja nedelja je prva v mesecu avgustu. Iskreno vam priporočim nabirko za lažje poslovanje župnije. Obenem bo do nadaljnega druga sv. maša ob nedeljah ob 9.30h, zaradi redne sv. maše pri sv. Joštu na Kozjaku. Tudi ob sredah in sobotah bosta sv. maši tukaj v župnijski cerkvi redno zjutraj ob 7h, ker sta ta dva dneva rezer virana za večerne sv. maše pri sv. Joštu na Kozjaku. Prosim sprejmite to obvestilo z razumevanjem. Trudil se bom, da kolikor bo v moji moči bom se duhovno posvečal našim sosedom, za vse ostalo bodo pač morali poskrbeti sami. Kakor sem vas že v nedeljo seznanil z romanjem v Prekmurje v soboto 8. avgusta dodajam sedaj še tole: Cena prevoza tja in nazaj je 7.50€, za ceno kosila se bom še dogovoril ta teden. Tudi otroci, ministranti in redni udeleženci šmarnic, se morajo obvezno prijaviti zaradi sedeža na avtobusu. Enim otrokom bom prevoz plačal jaz osebno, ostale stroške bodo krili sami. Odhod bo zjutraj ob 7h, ker bo večerna maša v žup. cerkvi zvečer ob 20h. Pri sv. Joštu na Kozjaku pa tisto soboto ne bo sv. maše. Polovica avtobusa je že zasedena. Pohitite z prijavo. Približuje se praznovanje našega farnega praznika >MARIJINO VNEBOVZETJE< Občina je izgotovila del stopnic, da bomo lahko izpeljali procesijo. Prosim, da se za to praznovanje kar najbolj pripravimo. Kar se tiče duhovne plati je moja odgovornost. Za pogostitev udeležencev pa naprošam vas spoštovani župljani in župljanke; društvo kmetic, vinogradniki, čebelarji, izdelovalci suhomesnih izdelkov in drugih dobrot. Lepo bi bilo, če bi popestrila dogajanje tudi godba. Več o praznovanju pri naslednjih oznanilih. Danes blagoslavljamo vaša prevozna sredstva. Dobili boste tudi nalepko. Tudi Družina in Ognjišče vas čakata. Ne pozabimo se Bogu zahvaliti za tako pohleven dež.

Naj nas še naprej spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk