Oznanila 26. 6. 2022 – 3. 7. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Zaključili smo šolsko in veroučno leto. Vsem šolarjem želim lepe počitnice, staršem pa veliko dupustniškega oddiha. Počitnice bodo hitro minile in nič ne vemo, kaj nas čaka jeseni. Za 9. julij načrtujemo romanje na Brezje. Vsi, ki bi želeli romati z nami, se čimprej prijavite, da čimprej napolnimo avtobus. Upam, di mi bo uspelo urediti tudi kosilo. Vse skupaj boste plačali na avtobusu. Ponovno vas tudi vabim na obhajanje 40 letnice mašništva, ki jo bomo praznovali 4. julija ob 18h z slovesno sveto mašo trije duhovniki celjske škofije. Pridružilo se nam bo kar nekaj duhovnikov. Po maši se bomo družili v prijetnem vzdušju pri župnišču. Za hrano in pijačo bo poskrbljeno. Vzemite si čas in si ta večer rezervirajte. Tudi v nedeljo vas bom na to spomnil. V nedeljo je prva nedelja, zato vas naprošam k darovanju za cerkvene potrebe. Na NKBM ima župnija trenutno 12.350€. Vztrajno in pridno zbiramo denar za prekritje strehe na župnišču pred zimo. Na severni strani župnišča je opeka skoraj dotrajana. Tudi vse račune sproti plačujemo. Zato iskrena hvala za razumevanje in pomoč. V petek obiskujem bolne in ostarele.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden smo zaključili šolsko in veroučno leto. Šolarjem želim lepe počitnice, staršem pa veliko dopusniškegaa oddiha. Počitnice bodo hitro minile in nič ne vemo, kaj nas čaka jeseni. Za soboto 9. julija načrtujemo romanje  na Brezje. Če bi želel romati z nami kdo iz Kozjaka, naj se čimprej prijavi. Poskusil bom urediti tudi kosilo. Vse skupaj boste plačali na avtobusu. V ponedeljek 4. julija pa lepo vabljeni k slovesni sveti maši ob 18h na Dobrno. Trije duhovniki praznujemo 40.letni mašni jubilej. Pridružilo se nam bo tudi nekaj drugih duhovnikov. Po maši v cerkvi pa ste vabljeni na veselo druženje pri župnišču. Rezervirajte si ta večer in se nam pridružite. Za hrano in pijačo bo poskrbljeno.

Milan žpk