Oznanila 26. 6. 2016 – 2. 7. 2016 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Na prvi petek obiskujem bolne in ostarele. Na praznik Petra in Pavla bomo z velikim veseljem sprejeli letošnje novomašnike, še zlasti se veselimo novomašnika iz Nove Cerkve g. Gregorja Majcen, ki bo imel Novo Mašo 10. julija. Povabil sem ga za Veliki Šmaren na Dobrno. Upam, da bo obljubo držal. Danes prejmete novomašno številko Družine in Ognjišče za mesec julij. V nedeljo vam iskreno priporočim prvonedeljsko nabirko, da bomo lažje krili stroške za streho verande pri župnišču in za estrih. Zelo želim, da bi bilo to delo zaključeno do Velikega Šmarna, ker bo telovska procesija potekala okoli cerkve in župnišča.

Želim vam lepe počitniške dneve.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Tudi ta teden vas lepo vabim k oznanjenim sv. mašam. V sredo na praznik Petra in Pavla bodo posvečeni  letošnji novomašniki, ki se jih zelo veselimo. Še zlasti se veselimo novomašnika iz Nove cerkve, g.Majcen Gregorja, ki bo imel Novo mašo 10.julija v domači župniji. Prihodnja nedelja je prva v mesecu juliju. Iskreno vam priporočim prvonedeljsko nabirko za lažje poslovanje župnije. Danes prejmete tudi  Ognjišče za mesec julij. V soboto po večerni sv. maši sklicujem sestanek ŽPS, Ključarje, gospodarski svet pa še kdo lahko pride, da se pogovorimo glede praznovanja Joštove nedelje in vse kar zraven spada. Prosim za zanesljivo udeležbo.

Želim vam lepe počitniške dneve.

Milan žpk