Oznanila 26. 5. 2013 – 2. 6. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Jutri je večerna maša ob 18h, ker bo po maši imel predstavo v Slomškovi dvorani Čarodej Andrej Zeme. Vsi šolarji in starši ter drugi res lepo vabljeni in napolnimo dvorano. Vstop je prost. V četrtek je zapovedan praznik Sveto rešnje telo in kri. Z veseljem pridimo počastiti Jezusa. Ob 18h bo molitvena ura in blagoslov z Najsvetejšim. V nedeljo bomo imeli pravtako molitveno uro od devetih do desetih, nato bo peti evangelij, molitve in blagoslov na vse štiri strani neba. Prosim za čimvečjo udeležbo. Ker bo tudi prva nedelja vas iskreno naprošam za nabirko, da čimprej nabavimo še kurilno olje. V mesecu maju smo imeli za 745€ položnic,ker je bilo veliko poračunov. Hvala,ker z veseljem darujete, da nimamo nobenih dolgov. V petek zaključujemo z šmarnicami. Hvala šolski mladini za solidno udeležbo. V času počitnic bomo romali na Svete Višarje na tromejo. Ta teden šolska mladina opravi sveto spoved. Počasi bova z gospo Herto začela pisati spričevala, ker prvi teden v juniju zaključimo z veroukom. Za v torek naprošam člane župnijskega pastoralnega sveta, Ključarja, člane Karitas na naše mesečno srečanje, da zaključimo z temami pred počitnicami. Srečanje bo po večerni sveti maši v učilnici. Na koncu iskrena hvala vsem, ki ste pomagali, da smo imeli otvoritev Slomškove dvorane, da smo uspešno organizirali Revijo pevskih zborov, obhajali prvo sveto obhajilo in sveto birmo. Iskrena hvala za vse dobrote in za pridne roke. Naj vam dobri Bog povrne tako kakor On ve, da je za nas vse najbolj prav. Mi pa ostanimo zvesti. 

Milan, župnik