Oznanila 26. 4. 2015 – 3. 5. 2015 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA

Ta teden imajo učenci in učenke prvomajske počitnice, zato ni verouka. Danes po drugi sv. maši bomo zasadili še dve sadiki najstarejše trte na svetu, celo dopoldne bo možen ogled in nakup cvetja za okna in balkone. Za našo mariborsko metropolijo pa je danes velik praznik, saj bo z posvečenjem novega mariborskega nadškofa in metropolita znova zaživela. Prav je, da smo ob tako pomembnem dogodku zraven. Avtobus nas bo čakal na parkirnem prostoru ob 13h. Bodite točni, da smo čimprej v Mariboru. Napolnite avtobus do zadnjega sedeža. V torek lepo vabljeni k večerni sv. maši, za se skupaj z menoj zahvalimo za 60 let življenja. Lepo vabljeni vinogradniki, čebelarji, cerkveni pevski zbor, člani ŽPS in drugi. Po maši se bomo skupaj poveselili, naj se vam ne mudi domov. V petek je prvi maj, praznik dela in najlepši Marijin mesec začenjamo z šmarnično pobožnostjo. Lepo vabljeni k sv. maši tako v petek, kakor tudi v soboto h gasilski sv. maši ob 18h. Upam, da nam vreme ne bo preveč nagajalo, da bomo vse speljali kakor smo si zamislili. Tudi naši kolesarji imajo v soboto svoj dan. V nedeljo iskreno vabljeni k sv. mašam še zlasti ob 10h, ko sem povabil tudi svoje sorodnike, prijatelje in znance in seveda drage župljane in župljanke iz naše župnije na svojo okroglo obletnico. Vsi, ki ste prejeli osebna vabila prosim, da se mi pridružite. Po maši se bomo zapeljali v Brdce na Brecljevo domačijo, kjer se bomo ob hrani in dobri kapljici poveselili. Ne se ustrašiti vremena, četudi bo malo slabše. Samo, da ne bo snega. Vse , ki bodo v nedeljo pri sv. maši iskreno naprošam za prvonedeljsko nabirko za tekoče poslovanje župnije. Za vsak dar iskrena hvala.

Želim vam vsem lepe praznične dneve.

Vaš Milan, žpk