Oznanila 26. 2. 2023 – 5. 3. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Stopili smo v močni cerkveni čas – postni čas. Že smo bili povabljeni k poglobljeni molitvi, postu in k dobrim delom. Ob postnih petkih in nedeljah smo povabljeni k molitvi sv. križevega pota. Kdor bo želel bo lahko opravil zakramentalno sveto spoved. Seveda vas vabim k večji udeležbi pri sveti maši, saj koronskih omejitev več ni. Je pa prav, da se varujemo in smo previdni. Ta teden imamo redna veroučna srečanja in v petek obiskujem bolne in ostarele, ker je prvi petek. V nedeljo vam iskreno priporočim prvonedeljsko darovanje za župnijske potrebe.

Iskrena hvala.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Stopili smo v močni cerkveni čas – postni čas. Že smo bili povabljeni k poglobljeni molitvi, postu in k dobrim delom. Kdor bo želel, bo lahko opravil zakramentalno sv. spoved. Seveda vas vabim k večji udeležbi pri sveti maši, saj koronskih omejitev ni več. Je pa prav, da se varujemo in smo previdni. V nedeljo vam iskreno priporočim prvonedeljsko darovanje za župnijske potrebe.

Iskrena hvala.

Milan žpk