Oznanila 26. 12. 2021 – 2. 1. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim  svetim mašam. Po Božiču obhajamo božično osmino in v petek obhajamo drugi sveti večer pred Novim letom in pred praznikom Svetih Treh Kraljev obhajamo še tretji sveti večer. Jutri blagoslavljamo vino v čast Sv. Janezu. Zato vinogradniki ne pozabite na večerno sveto mašo in prinesite vino k blagoslovu. Upoštevajmo PCT ukrepe. Ta teden so božično novoletne počitnice. V soboto je Novo Leto in vabljeni k svetim mašam. Nedelja je že prva v januarju. Iskreno naprošam za prvonedeljsko darovanje. Kakor lansko leto imam tudi letos pripravljene Marijanske koledarje in posebne knjižice o Sv. Jožefu, saj je letošnje leto njegovo leto. Lani sem vam dal te darove v poštne nabiralnike. Tako bom storil tudi letos in  še teden ali dva v prihodnjem letu, da na ta način obiščem čim več faranov in ljudi dobre volje. Če boste v ta namen želeli prostovoljno kaj darovati za naše župnijske potrebe pa se boste tudi letos in prihodnje leto oglasili v cerkvi ali v župnišču in boste prostovoljno darovali. Lani ste se zelo izkazali. Zato lahko tako uspešno obnavljamo. Ni pa nič obvezujoče. Začel bom v Loki pri Dobrni in nadaljeval v obratni smeri urnega kazalca. Zaradi nevarnosti novega virusa moramo biti previdni. Sam sem bil cepljen z vsemi tremi odmerki. Začenjam že jutri z to dostavo.

Želim vam lepe praznične dneve.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Ta teden zaključujemo koledarsko leto. V petek obhajamo drugi sveti  večer. Na Novega leta dan bo sveta maša dopoldne ob desetih. Nedelja je prva po Božiču, prav tako lepo vabljeni k sveti maši.

Želim vam lepe praznične dneve.

Milan žpk