Oznanila 26. 10. 2014 – 2. 11. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes lepo vabljeni k sv. mašam in kdor bo želel opraviti sv. spoved ima za to tudi priložnost. Pred nami je  zadnji teden meseca oktobra in v soboto obhajamo praznik vseh svetnikov. Radi bomo obiskali naše rajne  in jim prižigali svečke v spomin in prinašali cvetje .Ne pozabimo pa na molitev, svete maše in dobra dela, ki jih  ob tem lahko tudi storimo. Na praznik vseh svetih bodo tri sv. maše; ob 14h bo prepeval cerkveni pevski zbor ob spremljavi orgel. Iskreno vas vabim k sv. mašam in namesto tolikega cvetja in sveč darujte za uboge. Tretjino od nabranih darov v soboto bomo namenili župnijski Karitas. Bodite velikodušni. Hvala vam. V soboto po zadnji sv. maši bo najprej blagoslov grobov nato kratke molitve pri pokopališkem križu. Ob 17h pa bo molitvena ura za rajne v župnijski cerkvi. Udeležite se je v čimvečjem številu. V nedeljo je prva nedelja in Spomin vseh vernih rajnih. Bodo tri sv. maše. Pridite k tisti, ki vam najbolj ustreza. Iskreno prosim za darove prve nedelje. Dal sem narediti novo omaro za mašne plašče v zakristiji. G.Vikiju Žužek iskrena hvala. Sledi izdelava ozvočenja  pri Sv. Miklavžu.

Obhajajmo lepe spomine na naše rajne in vse dobro.

Vaš Milan žpk