Oznanila 26. 1. 2014 – 2. 2. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes bo tudi pogrebna sv. maša in pogreb za rajnega Brecl Stanislava iz Brdc nad Dobrno. Priporočam ga v molitev in namesto cvetja darujte za svete maše in v dober namen. Za ta dobra dela so nam rajni najbolj hvaležni. V četrtek iskreno vabim člane župnijskega pastoralnega sveta, ključarje in člane Karitas na naše mesečno srečanje. Srečanje bo po večerni sveti maši v veroučni učilnici. Bralci božje besede pa imamo srečanje v soboto ob  18h v novi veroučni učilnici. Obe skupini prosim za zanesljivo udeležbo. V nedeljo praznujemo slovesni praznik Jezusovo darovanje v templju ali SVEČNICA. Slovesno bomo blagoslovili sveče in ob prižganih bomo izpovedali vero in obnovili krstne obljube. Nabavil sem dovolj sveč, zato jih ni potrebno nositi od doma. Vsaka družina bo dobila vsaj eno svečo, saj sem jih nabavil 215 kom. Prispevek za svečo pa dajte v skrinjo, ko boste darove prinesli k oltarju ker je tudi prva nedelja v mesecu februarju. Svečk vam nič ne računam, saj ste tako velikodušni. Zato vam nabirko iskreno priporočim. Imamo tudi majhne obveznosti do škofije in jih je potrebno sproti poravnavati. Čaka nas tudi nepremičninski davek, če bo zakon sprejet nas čaka kar veliki zalogaj. Ne smemo dovoliti, da se nam država vsede na naše nepremičnine. Država je slab gospodar. Reden verouk je za vse skupine. Naročniki Družine in Ognjišča pridite si po svoj izvod. Ta teden se še lahko naročite in plačate naročnine.

Želim vam lep zimski teden.

Vaš Milan, žpk.