Oznanila 25. 9. 2016 – 2. 10. 2016 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. V soboto začenjamo rožnovensko pobožnost. Pred sv. mašo bomo  molili rožni venec, po maši pa litanije Matere božje in molitev v čast sv. Jožefu za srečno zadnjo uro in  milostno sodbo božjo. Tudi doma bomo radi vzeli v roke rožni venec in v  veselem, žalostnem, svetlem in častitljivem delu rožnega venca bomo premišljevali Jezusovo in Marijino življenje in tudi svoje življenje. V Črešnjicah je cerkev posvečena Rožnovenski Materi božji, kjer bo v nedeljo zelo slovesno. V nedeljo je tudi prva nedelja, zato trkam na dobroto vaših src za darove, za lažje poslovanje župnije. V tednu je reden verouk za vse skupine. Če kateri otrok še kaj dolguje, naj še ta teden prinese, da zaključimo te račune in vse uredimo, kakor je prav. V nedeljo 9.oktobra KARITAS Dobrna organizira popoldansko romanje k Materi božji na Prihovo pri Slov. Konjicah. Vabljeni vsi starejši župljani in njihovi spremljevalci. Lansko leto smo romali v Petrovče in je bilo res lepo in doživeto. Čimprej se prijavite go. Kos Ireni, da bo vse uredila za romanje .Poskrbljeno bo tudi za pogostitev. Več o romanju prihodnjo nedeljo. Danes lahko dobite naročniki Ognjišča že 10. številko za oktober in naročniki Družine tekočo številko.

Lep in blagoslovljen teden vam želim spoštovani župljani.

Vaš Milan žpk