Oznanila 24. 9. 2023 – 1. 10. 2023 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE DOBRNA.

Začeli smo z veroukom, ki lepo poteka. Moji veroučenci so mi že večina prinesli prispevek za učbenike, ostali pa še bodo. Še kar čakamo na začetek del na župnijski strehi in upam, da bomo v oktobru res začeli. Prihodnja nedelja je že prva v oktobru in je tudi rožnovenska nedelja, zato bomo tudi postavili podobo rožnovenske Matere božje pred oltar, ki nas bo spremljala ves oktober. Lepo pa vas tudi naprošam za prvonedeljsko darovanje. Jutri se bomo tudi poslovili od rajne Lugarič Kristine iz Lokovine. Radi molimo za naše rajne in jim namenimo svete maše.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni v soboto k sveti maši, ko tri družine iz naše župnije obhajajo okrogli jubilej zakonske zveze – štirideset let zakonskega življenja. Bogu se bomo zahvalili in obenem prosili še za zdravje in srečo za naprej in za božje varstvo. Med sveto mašo bo potekal tudi sveti krst.

Želim vam vse lepo v prihodnjem tednu.

Milan žpk