Oznanila 24. 9. 2017 – 1. 10. 2017 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. Začeli smo z veroučno šolo. Učenci in učenke so se lepo vključili in večinoma že prinesli denar za učne pripomočke in prostovoljno tudi za ogrevanje. Starši prosim lepo sodelujte z njimi in se pozanimajte, kaj se učimo pri verouku. Veliko staršev tudi ni podpisalo veroučnega  spričevala za lansko leto. V nedeljo KARITAS organizira romanje na Slomškovo Ponikvo. Čimprej napolnite avtobus. Povsod, kjer se bomo ustavili, bo praktično avtobus pripeljal pred prag in ne bo veliko hoje. Vzemite s seboj veliko dobre volje. Odhod je ob 14h iz parkirišča na Dobrni in v večernih urah se vračamo nazaj. V nedeljo je tudi prva nedelja, zato trkam na dobroto vaših src župljani in se priporočim za darovanje k oltarju. Družina čaka na naročnike.

Naj vas vse spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. Kar smo se na sestanku pogovarjali bom poročal prihodnjo nedeljo. Ta teden nam bodo pripeljali 2000l kurilnega olja za ogrevanje. Priporočim vam prvonedeljsko darovanje za lažje kritje stroškov. Vse se sproti plačuje, da nismo nikomur nič dolžni.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk