Oznanila 24. 7. 2016 – 30. 7. 2016 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam. Naslednjo nedeljo sosednja župnija Sv. Jošt na Kozjaku obhaja lepo nedeljo. Slovesnost bo ob 10h dopoldne, ki jo bo vodil gospod Janez Lesnika nadškofijski voditelj škofijske pisarne iz Maribora, sicer pa rojak iz Slomškove Ponikve. Lepo vabljeni tudi iz naše župnije na to slavje. Po maši bo sledilo prijetno druženje z pogostitvijo, ki jo bodo pripravili domačini. Po vsej verjetnosti  bomo ta teden polagali estrih pri župnišču. Delo bo izvajalo podjetje ČEPIN iz Škofje vasi. Predračun znaša 2097€. V soboto 6.avgusta pripravljamo romanje na Sveto Goro pri Gorici. Z nami pojdejo otroci in starši, ki so ves maj zvesto hodili k šmarnicam. Otrokom bom plačal prevoz jaz osebno, ostali pa boste plačali, kakor nam bodo postavili ceno na avtobusnem podjetju v Celju. Otroci in starši se čimprej prijavite, da se lahko še ostali prijavijo, da bo poln avtobus. Odhod bo zjutraj ob pol šestih, da nam čez dan ne bo zmanjkalo časa. Več prihodnjo nedeljo. Družino si vzemite naročniki.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. V nedeljo ja za našo župnijo zunanja slovesnost praznika Sv. Jošta. Za duhovno obogatitev bom poskrbel jaz. Povabil sem gospoda Janeza Lesniko, ki bo tudi vodil  slovesnost telovske procesije in nas bo tudi spodbudno nagovoril. Da bo slovesnost čimlepše potekala, ste imeli ta teden delovni sestanek. To vam preberem iz zapisnika. Farani Sv. Jošta znate stopiti skupaj in se znate organizirati. Tudi sam vam bom prispeval dobro kapljico, da ne bo prehuda žeja. Ob tem, ko nas bo veliko zbranih, vas tudi prosim za praznično nabirko, da bomo lažje krili stroške. Kar nekaj položnic se je nabralo, ki jh bo potrebno plačati. Bodite velikodušni in z veseljem pomagajte in po svojih močeh prispevajte.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk