Oznanila 24. 2. 2019 – 3. 3. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim sv. mašam. Še enkrat lepo in prisrčno vabljeni danes na ogled veseloigre “Zakonci stavkajo” Predstava je ob treh popoldne. Po predstavi se zadržite še nekaj trenutkov, da vam postrežemo z dobro kapljico. Igralce pa vabim na malico v župnišče. Šolska mladina začne z rednim veroukom ta teden. Dve nedelji pred postnim časom beremo pastirsko pismo slovenskih škofov. Pismo nosi  naslov VSEŽIVLJENJSKA  KATEHEZA. Radi prisluhnimo besedi naših škofov. Do velike noči pričakujemo tudi imenovanje novega celjskega škofa. Molimo za pravo izbiro. V petek obiskujem bolne in ostarele po župniji. Prihodnja nedelja je prva v mesecu marcu, zato vam iskreno priporočim nabirko za  lažje poslovanje župnije.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k sveti maši. Danes ob 15h je predstava veseloigre v Slomškovi dvorani na Dobrni, ki nosi naslov “ZAKONCI STAVKAJO”. Igrala bo dramska skupina iz Zgornje Ložnice pri Slovenski  Bistrici. Vstopnina je pet evrov. Po predstavi prejmete kozarček dobre kapljice iz moje kleti. Lepo vabljeni. Danes in prihodnjo nedeljo beremo pastirsko pismo slovenskih škofov, ki nosi naslov VSEŽIVLJENJSKA  KATEHEZA. Radi prisluhnimo našim škofom. Do Velike noči pričakujemo tudi imenovanje novega celjskega škofa. Molimo za pravo izbiro. V nedeljo vam tudi priporočim nedeljsko nabirko. Moramo nabaviti še kurilno olje za ogrevanje, da ga ne bo prej zmanjkalo. Imejte skrb za to. Ognjišče za marec že lahko dobite.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk