Oznanila 24. 1. 2021 – 31. 1. 2021 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k svetim mašam, v župnijski cerkvi je prostora za vse. Vsa mesta so označena. Čeprav ste že seznanjeni, sta umrla v zadnjem času oba salezijanska duhovnika, ki sta delovala tukaj na Dobrni. Gospod Franc Vidic je bil kar nekaj časa tukaj  župnik pred Strašekom, gospod Stane Okorn pa je rad prihajal pomagati sobratom. Eno nedeljo bomo imeli sveto mašo za oba rajna duhovnika. Gotovo pa tudi že veste, da nam je bilo iz srede na četrtek vlomljeno v župnišče. Župnija ni  bila nič oškodovana, sam osebno pa sem bil kar močno oškodovan. Iskreno se zahvaljujem policistom Postaje Celje za hitro posredovanje, da so sporočili vlom in odtujitev bančnih kartic na prave ustanove, da so blokirali račune, da nisem bil še bolj oškodovan. Ukradli so mi tudi potni list. Naročajte se na Družino, Ognjišče in Mohorjeve knjige; še je 14 dni časa, potem pa moram  sporočiti na uredništva točno število za pošiljanje izvodov.

Želim vam vse lepo.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Nadaljujemo z oznanjenimi svetimi mašami, ki ste jih naročili v oktobru, novembru in decembru. Radi prihajajte k svetim mašam, če ste zdravi. V cerkvi je prostor za vse, četudi se držimo  vseh ukrepov, ki so predpisani. Naj vas še spomnim, da je še čas, da se naročite na Ognjišče. Ostanite zvesti naročniki.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk