Oznanila 23. 9. 2017 – 30. 9. 2018 Leto ”B”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Z veroučno šolo smo začeli. Verouk lepo poteka. Večinoma so učenci že poravnali prispevek. Starši iskrena hvala. Le poglejte v učbenike in delovne zvezke, da vidite, kaj delamo in prosim, da redno prinašajo z seboj knjigo in zvezek. Od četrtka naprej je škofijski sedež v Celju izpraznjen. Papež Frančišek je sprejel odstop dr. Stanislava  Lipovška in sedaj čakamo na imenovanje novega ali pa namestitev katerega od že posvečenih, ki bodo škofijo vodili naprej. Do imenovanja novega pri  sveti maši molimo samo za papeža Frančiška in za novega, ki bo imenovan. Zbiramo prijave za romanje na Brezje 20.oktobra. Deset je že prijavljenih. Družina čaka na naročnike.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Kakor že veste je v delovni nesreči umrl naš župljan in oče dveh otrok Štravs Andrej. V tem tednu bo pogreb, ali v torek ali v sredo. Sočustvujemo s partnerko Lidijo, z otroki in celo Krajnčevo in Štravsovo družino. Priporočam rajnega v molitev in darujte za svete maše. Lahko se prijavljate za romanje na Brezje 20.oktobra. Avtobus se hitro polni.

Naj vas spremlja  božji blagoslov in previdnost ne bo odveč.

Milan žpk