Oznanila 23. 8. 2020 – 30. 8. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo  vabljeni k svetim mašam. Pazimo na umivanje rok, razkuževanje in nošenje mask v zaprtem  prostoru. Nisem še uspel vročiti zahvale in priznanj botrom in botram. Upam, da mi bo uspelo ta teden. Bliža se začetek novega šolskega leta in tudi veroučnega leta. Če bo pouk v šoli potekal tako kot se predvideva, bomo enako delali tudi  pri verouku, s tem, da bo to samo eno uro v tednu za vsak razred. Prihodnjo nedeljo bom kaj več objavil. Učenje na daljavo je popolnoma nesmiselno vsaj, kar se verouka tiče. Bolj bomo morali sodelovati starši, kateheti in veroučenci in se bomo morali srečevati pri nedeljski sveti maši, da bo živ odnos med nami in ne samo virtualen. Vsaka nedeljska sv. maša zvečer ob 19h bo temu druženju namenjena.

Naj vas spremlja božji blagoslov in bodimo zdravi.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo pozdravljeni. Pazimo na lastno varnost in varnost drugih. Lepo vabljeni k oznanjenim svetim mašam.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk.