Oznanila 23. 6. 2019 – 30. 6. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam. V torek je dan državnosti. Na ta dan vsako leto poteka SLOMŠKOVA POT. Letos jo urganizirajo iz smeri Žičke Kartuzije in iz smeri Sloma k Sv. Uršuli pri Dramljah. Ob 15h bo v tej cerkvi škofova sveta maša. Vreme se obeta lepo in tudi pot ni teževna, zato lepo vabljeni na to pot. Na voljo je več izvodov Novomašne številke Družine. Lahko jo dobite tudi nenaročniki. Denar dajte tam v skrinjico.

Želim vam vse lepo in iskreno pozdravljam.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

V torek je dan Državnosti. Na ta dan vsako leto poteka Slomškova pot. Letos jo organizirajo iz smeri Žičke Kartuzije in iz smeri Sloma pri Ponikvi na SVETO URŠULO pri Dramljah. Ob 15h bo v  tej cerkvi škofova sveta maša. Vreme se obeta lepo in tudi pot ni težavna, zato lepo vabljeni na to pot.

Želim vam vse lepo in iskreno pozdravljam.

Milan žpk