Oznanila 23. 6. 2013 – 30. 6. 2013 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Na dan Državnosti romamo na Svete Višarje. Avtobus je zaseden. Bodite točni. Odhod avtobusa iz parkirišča ob 5h zjutraj. Sveto mašo bomo imeli ob 10h in se bomo na Višarjih zadržali do 12h. Nato se bomo ustavili na velikanki, kjer se vsako leto odvijajo smučarski poleti. V Kranjski Gori bo možnost si kaj kupiti za jesti. Popoldne bomo pozdravili še brezjansko mater božjo in se nato v veselem razpoloženju vračali domov. Ne pozabite vzeti s seboj veljavnega osebnega dokumenta. Denar za prevoz bomo pobrali na avtobusu. V soboto je slovesen praznik apostolov Petra in Pavla. Na ta dan bodo posvečeni letošnji slovenski novomašniki. Molimo za njihovo vztrajnost. V nedeljo sta sveti maši po ustaljenem urniku. Lepo vabljeni.

Ta teden sem bil bolj odsoten, ker sem imel opraviti z vinogradom in čebelicami. Čebelice so mi prinesle novih 10 družin in veliko medu. Bo pa še eno točenje.

Novomašna številka družine čaka na naročnike.

Danes pa lepo vabljeni v Šentjanž na Vinsko Goro.

Lep in blagoslovljen teden vam želim in veliko dobre volje na romanju.

Vaš Milan, župnik