Oznanila 23. 3. 2014 – 30. 3. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Teden za življenje zaključujemo z praznikom Gospodovega Oznanjenja Mariji. Zato v torek lepo vabljeni k sv. mašama. Ves teden nas je nagovarjal papež Frančišek. Več sv. maš je ta teden zaradi pogrebov. Iskrena hvala za darovane sv. maše in za darove. Ta teden bom plačal že peti obrok za ozvočenje. Do Velike noči bo ozvočeno tudi pri vhodu v cerkev. Iz sobote na nedeljo preidemo na poletni čas. Zato si v soboto zvečer kazalce na urah premaknite za eno uro naprej. Gospod župnik iz Sv. Jošta na Kozjaku je zopet v bolnici, zato ga z g. dekanom nadomeščava. Tako bo danes ob 10h pri nas maševal gospod Srečko Reher, sam pa bom ta čas maševal na Kozjaku in še potem ob 4h popoldne. Prav tako bom maševal v soboto zvečer ob šestih in če ga še ne bo doma tudi prihodnjo nedeljo ob 10h in zvečer ob 19h. Dekanijski duhovniki moramo pomagati sobratom v dekaniji. Reden verouk je za vse skupine. Družino in Ognjišče za april si lahko vzamete naročniki. V četrtek zvečer lepo vabim člane ŽPS, ključarje in člane Karitas na naše mesečno srečanje, da delamo po programu. Prosim za zanesljivo udeležbo. Ta teden tudi nadaljujemo z obnovitvenimi deli v župnišču. Obnovili bomo še obe sobi v nadstropju in s tem bo župnišče solidno od znotraj obnovljeno. Mislim, da bo gospod škof tega zelo vesel.

Želim vam lep in blagoslovljen teden in vas vabim h Kristusu živemu studencu vseh milosti.

Vaš Milan, žpk.