Oznanila 23. 1. 2022 – 30. 1. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Lepo vabljeni k oznanjenim  svetim mašam. Glede verouka se malo zapleta zaradi karantene šolarjev. Če bodo šolarji v šoli, potem naj po pouku pridejo k verouku. Na daljavo jih ne morem pripravljati, ker nisem vešč za to delo. Upam, da bomo nadoknadili, kar bomo zamudili, saj je še nekaj mesecev do konca šolskega leta. Do sedaj smo dobro delali. Starši prosim vas pokažite več zanimanja za krščansko vzgojo svojih otrok, saj ste pri svetem krstu otrok obljubili, da se zavedate odgovornosti. Vzemite si čas in ob nedeljah radi pridite k sveti maši. Prejemanje sv. zakramentov je vezano na sveto mašo, še zlasti prvo sveto obhajilo in zakrament svete birme. Naredite nekaj zase na duhovnem področju in dajte otrokom lep zgled. Če se še ima kdo namen naročiti na verski tisk preko župnišča, naj to še stori, sicer bom stvari zaljučil.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Vaš Milan žpk.

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam. Skrbite za svoje zdravje in zdravje svojih blijžnjih.