Oznanila 22. 9. 2019 – 29. 9. 2019 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k delavniškim svetim mašam. Urnik verouka je nespremenjen. Prosim starši, če lahko poravnate za učbenike in delovne zvezke in prispevate nekaj malega za ogrevanje. Rad bi v septembru poravnal na Mohorjevi v Celju in vrnil nazaj učbenike, saj jih še katera druga župnija potrebuje. Hvala za  razumevanje. Prihodnjo nedeljo roma Župnijska Karitas k sv. Neži v Liboje. Še se lahko prijavite. Ob 14h je  odhod, ob 15h sv. maša in vse kar zraven spada, nato lepo druženje v župnijskih prostorih. Sam bom prej odšel, ker bo ob 18h maševal v naši žup. cerkvi gospod škof Stanislav in podelil zakramente uvajanja v krščansko vero trem mlajšim moškim. Lepo vabljeni k sv. maši župljani in sorodniki teh treh izbranih za svete zakramente. Danes dopoldne bodo obirali trto pri stopnicah. Lepo vabljeni. Naj nas ta teden spremlja misel blaženega škofa Antona Marina Slomška: “Sveta vera bodi vam LUČ, materin jezik pa KLJUČ, do zveličavne narodove OMIKE.”

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Ta teden je objavljenih več sv. maš. Lepo vabljeni. Ob pogrebu pokojne Verboten Angele ste darovali 274€ za potrebe župnije.

Iskrena hvala.

Milan žpk