Oznanila 22. 6. 2014 – 29. 6. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Ta teden so trije pomembni prazniki: Rojstvo Janeza Krstnika, Dan državnosti in praznik Srca Jezusovega. V sredo poteka Slomškov pohod od Ponikve v Novo Cerkev, kjer bo zaključek in slovesna škofova sv. maša. Lepo vabljeni. V nedeljo je praznik apostolov Petra in Pavla in posvečenje letošnjih novomašnikov v katedrali v Gornjem gradu ob 15h za celjsko škofijo. Najbližnji novomašnik je letos iz Rečice ob Savinji in Laškega. Molimo za nove duhovniške poklice. Tudi v verskem tedniku Družina so vsi duhovniki jubilanti. V soboto 12.7. organiziramo romanje na Sveto goro pri Gorici. Vabljeni vsi birmanci, prvoobhajanci in starši, vsi, ki ste se redno udeleževali šmarnic, člani župnijskega pastoralnega sveta, klučarji in vsi ostali župljani župnije Dobrna. Če bo dovolj prijavljenih, bomo naročili dva avtobusa po 50 sedežev, da nas lahko pripeljeta do cerkve. Prijavite se čimprej. Ceno prevoza in vse ostalo bom sporočil v nedeljo. Čeprav bom nekaterim šolarjem plačal prevoz jaz osebno, se morajo vsi prijaviti, da ne bo zmešnjave. Družino si vzemite naročniki.

Želim vam lepo praznovanje nedelje in blagoslovljen in uspešen teden.

Vaš Milan žpk.