Oznanila 22. 5. 2022 – 29. 5. 2022 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA.

Danes je za našo župnijo veliki praznik, saj po polaganju škofovih rok na naše birmance nanje prihaja Sveti Duh, naj jih rasvetljuje, vodi in uči in usmerja na pot dobrega.V četrtek ob 18h prosim, če pridete in dvignete slike in obenem poravnate. Bodite točni. Nadaljujemo z šmarničnimi srečanji vsak večer ob 19h. V četrtek je tudi slovesen praznik Gospodov Vnebohod. Lepo vabljeni k svetim mašam. Nadaljujemo tudi z rednimi veroučnimi srečanji. V nedeljo bomo začeli tudi z devetdnevnico k Svetemu Duhu za naše prvoobhajance. Radi se jim pridružimo.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

žVaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k svetim mašam, še posebej v četrtek, ko obhajamo Gospodov Vnebohod. Mineva 40 dni od Gospodovega vstajenja. V župnijah kjer obhajamo redno bogoslužje, bomo od nedelje naprej obhajali devetdnevnico v čast Svetemu Duhu, saj v nedeljo 5.junija obhajamo binkošti – Prehod Svetega Duha.

Radi se mu priporočajmo za pravo spoznanje v teh  zmedenih časih.

Milan žpk