Oznanila 22. 11. 2020 – 29. 11. 2020 Leto ”C”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Do preklica opravljam svete maše ob delavnikih in ob nedeljah brez udeležbe ljudi. V duhu sem povezan z vsemi živimi in rajnimi za katere molim. Povežite se tudi župljani vsak dan z menoj v jutranjih urah. Navadno mašujem zjutraj ob 6.30h. Nič še ne izgleda, da se bodo razmere glede koronavirusa začele umirjati. Zato se še ne smemo družiti. Zato boste v okviru družine izdelovali adventna znamenja, ki naj krasijo vaše domove v adventnem času. Prosim pa da naredite večji adventni venec za župnijsko cerkev. Upam, da se bo že pokazala kakšna možnost v decembru za svete maše z ljudstvom, seveda pod strogimi varnostnimi ukrepi. O vsem bomo pravočasno obveščeni.

Ostanite  zdravi in bodimo med seboj povezani.

Vaš Milan žpk

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Nič še ne izgleda, da se bodo razmere glede koronavirusa začele umirjati. Čeprav smo upali, da se bomo v Adventnem času že začeli srečevati pri sveti maši pa vse tako kaže, da srečanj še kar nekaj nedelj ne bo. V okviru družine si naredite Adventna znamenja, ki bodo krasila vaše domove v času pričakovanja Božjega rojstva. Adventni venec pa le naredite za župnijsko cerkev. V petek smo se poslovili od rajne Ramšak Cirile. Namenili ste ji  devet svetih maš. Takoj, ko bo možno jih bom začel opravljati. Iskrena hvala.

Ostanimo zdravi in med seboj povezani.

Milan žpk