Oznanila 22. 10. 2017 – 29. 10. 2017 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Lepo vabljeni k sv. mašam in k molitvi sv. rožnega venca. Mesec oktober se počasi izteka in v novembru  bomo imeli še več možnosti, da bomo z molitvijo nadaljevali za naše drage rajne. V soboto romamo na Brezje. Odhod avtobusa bo ob 7.30h. Bodite točni. Ob 10h dopoldne se bomo združili tudi z drugimi romarji iz Slovenije in bo slovesno somaševanje vseh navzočih duhovnikov ob spodbudni besedi voditelja somaševanja. Na Brezjah se bomo zadržali do 12.ure in nato se bomo odpeljali v Žirovnico na kosilo k Trebušniku. Po prijetnem druženju v gostišču se bomo počasi odpravili proti domu. Poskrbel bom tudi za dober mošt iz domače kleti. Reden verouk je za vse skupine s tem, da šolarji od 4. razreda dalje opravijo sv. spoved. Ostali trije razredi imajo reden verouk. V četrtek po večerni maši sklicujem sestanek ŽPS  in KLJUČARJE. Nujno moramo začeti z našimi srečanji in bomo obravnavali predvidene teme iz brošure, ki nosi naslov IZ RODA V ROD. Prosim za zanesljivo udeležbo. Družina čaka na naročnike. Naj vas spremlja božji blagoslov.

Vaš Milan žpk

POZOR: v nedeljo prehajamo nazaj na sončni čas.Na urah premaknemo kazalce za eno uro NAZAJ!

 

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE SV. JOŠT NA KOZJAKU

Lepo vabljeni k oznanjenim sv. mašam. V soboto romamo na Brezje. Vsi, ki ste se prijavili iz te župnije bodite na parkirišču na Dobrni ob 7.15h zjutraj. Odhod avtobusa je ob 7.30h. Bodimo točni. Ob 10h bo slovesno somaševanje ob navzočnosti še drugih romarjev in duhovnikov iz Slovenije. Nato bomo imeli kosilo v Žirovnici pri Trebušnik. Po prijetnem druženju v gostišču se bomo potem počasi odpravili proti domu. Prihodnjo nedeljo prehajamo nazaj na sončni čas. Kazalce  na urah bomo premaknili za eno uro nazaj. Mesec oktober se počasi izteka. Upam, da ste si vzeli kaj časa za molitev. Tudi v novembru bomo imeli priložnost, da se bomo v molitvi spominjali naših rajnih.

Naj vas spremlja božji blagoslov.

Milan žpk