Oznanila 21. 9. 2014 – 28. 9. 2014 Leto ”A”

DRAGI ŽUPLJANI ŽUPNIJE  DOBRNA

Danes lepo vabljeni k Sv. Miklavžu ob 10h. Začeli smo z veroučno šolo. Otroci so lepo prišli od prvega do devetega razreda. Le tako pogumno naprej. Prosim, da prinesejo prispevek za učbenike in kaj malega za ogrevanje. Čez teden vas lepo vabim k delavniškim sv. mašam. Dva sedeža za romanje na Brezje sta še prosta. Lahko se še prijavite. Odhod avtobusa v soboto ob 7.45h. Ob 10h bo romarska sv. maša. Do 12h se bomo zadržali na Brezjah, potem bomo šli na kosilo. Nazaj bomo šli čez Kamnik, Gornji grad, Radmirje in počasi proti domu.Upam, da bo tudi vreme ugodno. Cena prevoza z kosilom bo približno 16€. Prihodnjo nedeljo je Slomškova nedelja, ki jo bomo prav posebej slovesno obhajali v Brestanici. Zvečer ob 18.uri pa bo v dvorani Zdraviliškega doma na Dobrni koncert vokalne skupine FORTUNA. Pevke nas iskreno vabijo, da prisluhnemo lepemu petju. Naročniki vzemite svoj izvod Družine.

Lep in blagoslovljen teden vam vsem želim.

Vaš Milan, žpk